РАСПОРЕД ОТВОРЕНИХ ВРАТА 2020/2021.
- Детаљи
- Датум последње измене среда, 17 март 2021 07:22
Табела распоред отворених врата 2020/21. | |||
---|---|---|---|
РАЗРЕД | УЧИТЕЉИЦА, НАСТАВНИК | ДАН | ЧАС |
I-1 | Милица Шолаја | четвртак | 3. час |
I-2 | Виолета Димитријевић | уторак/четвртак | 2. час |
I-3 | Кристинаа Радановић | четвртак | 10:00-11:00 |
II-1 | Ивана Михајловић | понедељак/уторак | 1.час |
II-2 | Љиљана Кљајић | среда | 4. час |
III-1 | Александра Богићевић | уторак | 4. час |
III-2 | Тања Станишић | уторак | 3. час |
III-3 | Ана Мештровић | понедељак | 2. час |
IV-1 | Светлушка Шаго | четвртак | 2. час |
IV-2 | Златушка Станишић | понедељак | 3. час |
IV-3 | Ивана Радивојевић | сви дани | 9:00-10:30 |
V-3 | Тања Миланко – енглески и српски језик | уторак | 2. час |
Горана Живковић – енглески језик | |||
I-II | Катарина Васиљевић – продужени боравак | сви дани | 15:30-16:00 |
I-VIII | Тамара Николић – педагошки асистент | сви дани | 10:00-11:00 |
VI-2,3 | Бождарка Мартић – српски језик | петак | 2. час |
V, VI, VII-2,VIII |
Катарина Тривуновић – ТИО | четвртак | 3. час |
VI-1, VII, VIII-3 |
Татјана Домоњи – српски језик | уторак | 3. час |
V, VI,VII-1,3 | Јана Вујасић – Информатика и ТИО | четвртак | 16:00-16:45 |
V-1,2; | Биљана Трифуновић – српски језик | уторак | 4. час |
VIII-1,2 | Бета Жига – историја | четвртак | 4. час |
V-1VI, | Катарина Војинoвић – немачки језик | четвртак | 3. час |
VII-1,2, |
Златко Хриц – ликовна култура | уторак | 3. час |
V-VIII | Синиша Симендић - географија | четвртак | 3. час |
V-VIII | Драгана Драгојевић - хемија | уторак | 15:45-16:15 |
VI-1,VII-2 | Снежана Рајшић - математика | среда | 15:45-16:15 |
V-2, |
Стефан Симић - математика | уторак | 3. час |
V-VIII | Невена Стаменковић - музичка култура, хор и оркестар | среда | 3. час |
VII-3 | Марко Дробњак - историја | уторак | 14:40-15:10 |
V-1,3, VI,VII | Тамара Томић - биологија | петак | 14:00-14:30 |
V-VIII | Саша Стојковић-физичко васпитање | уторак | 3. час |
VI-1,2, |
Ивана Марковић – физичко васпитање | понедељак | 15:45-16:20 |
V-1,2 | Јована Опавски - изабрани спорт и физичко васпитање | уторак | 4. час |
V-1,2 | Марко Хаџић - шпански језик | среда | 18:40 |
V-1,VI-2,3, VII-3 | Синиша Попов- ликовна култура | уторак | 15:45-16:10 |
I-VIII | Стефан Гавровски - веронаука | ||
VII-VIII | Душан Симић - информатика | четвртак | 15:45-16:10 |
V,VI-3,VII, |
Дануша Клаћик – енглески језик | среда | 3. час |
V-2,VIII |
Марта Мајорски -биологија, грађанско васпитање | петак | 3. час |
V-1,2, VII-2 | Бошко Путниковић– географија | понедељак | 18:10-18:40 |
Игор Митровић- изабрани спорт и физичко васпитање | |||
VI-1,2, |
Јована Радојичић – енглески језик | уторак | 15:10-16:15 |
VII-1 | Јована Цетина – ликовна култура | петак | 15:45-16:15 |
V-2,3 | Мирослава Мојжиш - историја | четвртак | 15:45-16:15 |
VI-VIII | Јулија Бањац - физика | среда | 16:50-17:20 |