Такмичења
- Детаљи
- Датум последње измене среда, 10 јануар 2024 22:09
Предмет | Име и презиме ученика | Разред | Пласман | Име и презиме наставника |
Физика | Нађа Бањац | 8-1 | 1.место на општинском и 2. на окружномтакмичењу | Јулија Бањац |
Милан Трипковић | 7-2 | 1.место на општинском и 2. на окружномтакмичењу | ||
Филип Фабри | 7-3 | 3.место на општинском и похвала на окружномтакмичењу | ||
Славко Миливојевић | 7-2 | 2.место на општинском и учешће на окружномтакмичењу | ||
Немања Маџаревић | 6-3 | 2.место на општинском и похвала на окружномтакмичењу | ||
Вања Теофиловић | 6-2 | 3.место на општинском и 2.на окружномтакмичењу | ||
Зоран Новковић | 6-1 | похвала на општинскомтакмичењу | ||
Математика | Сара Мијић | 5-2 | 3.место на општинском такмичењу и похвала на окружном | Снежана Рајшић |
Милош Манојловић | 4-1 | 3.место на општинском такмичењу и похвала на окружном | Љиљана Кљајић | |
Петар Ћајић | 3-1 | Похвала на општинском такмичењу | Ана Мештровић | |
Михајло Болић | 4-1 | 2.место на општинском и окружном такмичењу | Љиљана Кљајић | |
Хемија | Милан Трипковић | 7-2 | 1.место на општинском такмичењу и учешће на окружном | Драгана Драгојевић |
Књижевна олимпијада | Марија Буцу | 7-2 | 3.место на општинском и учешће на окружномтакмичењу | Биљана Трифуновић |
Смотра рецитатора | Зара Јовишић | 1-2 | Учешће на општинској и зонској смотри | Тања Станишић |
Дајана Ренер | 8-3 | Татјана Домоњи | ||
Пливање | Маша Поповић | 8-2 | 2.место на окружном такмичењу | Саша Стојковић |
Виктор Мијић | 5-2 | 2.место на окружном такмичењу | ||
Сара Мијић | 1.место на окружном и пласман на републичко такмичење | |||
Доротеа Мирковић | 3-2 | 2.место на окружном такмичењу | ||
Српски језик и књижевност | Марија Станковић | 5-1 | 3.место на општинском и учешће на окружномтакмичењу | Божидарка Мартић |
Нађа Бањац | 8-1 | 3.место на општинском, 2. на окружном и учешће републичкомтакмичењу | ||
Јелена Оклобџија | 5-2 | 3.место на општинском и учешће на окружномтакмичењу | Татјана Домоњи | |
Давид Шилер | 6-2 | 3.место на општинском и учешће на окружномтакмичењу | Биљана Трифуновић | |
Техника и технологија | Милан Трипковић | 7-2 | 1.место на општинском, 2. на окружном и 3.награда на републичком такмичењу | Катарина Тривуновић |
Милица Бањац | 5-3 | 2.место на општинском и окружном и учешће на републичком такмичењу | ||
Искра Анић | 5-2 | 3.место на општинском, 1. на окружном и 3. на републичком такмичењу | ||
Немања Маџаревић | 6-3 | 1.место на општинском и учешће на окружномтакмичењу | ||
Дорис Балеј | 6-1 | 2.место на општинском и учешће на окружномтакмичењу | ||
Нађа Бањац | 8-1 | 1.место на општинском и окружном и учешће на републичком такмичењу | ||
Маја Жујић | 8-1 | 2.место на општинском и учешће на окружномтакмичењу | ||
Најбоља дечија карикатура „Мали Пјер“ | Тамара Поп | 3-3 | 1.место на општинском и окружномтакмичењу | Бранислава Цвијовић |
Јања Ђикановић | 2-2 | 2.место на општинском и пласман на окружно такмичење | Златушка Станишић | |
Сара Црномарковић | 3-3 | 2.место на општинском и пласман на окружно такмичење | Бранислава Цвијовић | |
Николина Шеша | 2-1 | 3.место на општинском и пласман на окружно такмичење | Светлушка Шаго | |
Нађа Јуришић | 8-1 | 1.место на општинском и пласман на окружно такмичење |
Златко Хриц |
|
Дајана Стришко | 7-2 | 2.место на општинском и пласман на окружно такмичење | ||
Алиса Шанта | 8-1 | 2.место на општинском и 3.на окружномтакмичењу | ||
Емина Хуђец | 8-3 | 3.место на општинском и пласман на окружно такмичење | ||
Нађа Бањац | 8-1 | 3.место на општинском и пласман на окружно такмичење | ||
Јана Божић | 8-2 | 1.место на општинском и пласман на окружно такмичење | ||
Емина Хуђец | 8-3 | 2.место на општинском и пласман на окружно такмичење | Синиша Попов | |
Огњен Катић | 8-2 | 2.место на општинском и пласман на окружно такмичење | ||
Лазар Кужет | 5-3 | 3.место на општинском и пласман на окружно такмичење | ||
Вукашин Мирковић | 6-1 | 3.место на општинском и пласман на окружно такмичење | ||
Страхиња Ковачевић | 5-3 | Похвала | ||
Тара Трифуновић | 5-3 | Похвала | ||
Јана Стајић | 5-3 | Похвала | ||
Стефан Маџаревић | 1-1 | 3.место на окружном такмичењу | Ивана Радивојевић | |
Шах | Сара Мијић | 5-2 | 1.место на окружном и 2. на републичком такмичењу | Слободан Тешмановић |
Виктор Мијић | 2.место на општинском и учешће на окружном такмичењу | |||
Илија Маринковић | 3-2 | 1.место на општинском и учешће на окружном такмичењу | ||
Географија | Емина Хуђец | 8-3 | 3.место на општинском такмичењу | Синиша Симендић |
Милица Бачић | 8-1 | |||
Немачки језик | Милица Бачић | 8-1 | 3.место на општинском и учешће на окружном такмичењу | Сања Трајковић |
Верска настава - Квизирација за све |
Искра Анић | 5-2 |
2.место на општинском такмичењу и учешће на окружномтакмичењу |
Стефан Гавровски |
Милош Опачић | 6-2 | |||
Вања Теофиловић | ||||
Душанка Николић | 5-3 | 3.место на општинском такмичењу и учешће на окружномтакмичењу | ||
Тодор Марјановић | ||||
Милица Бањац | ||||
Виктор Мијић | 5-2 | |||
Анђелко Огњановић | 8-2 | |||
Јана Божић | ||||
Смотра ликовних радова ученика основних и средњих школа Србије на тему: Ауторски стрипученика основних школа Србије |
Немања Маџаревић | 6-3 | Похвала на републичком такмичењу | Златко Хриц |
Анастасија Стојковић | 8-1 | Изложени радови на републичком такмичењу | ||
Андреј Чулев | 7-3 | |||
Нађа Јуришић | 8-1 | |||
Искра Анић | 5-2 | |||
Милица Бачић | 8-1 | |||
Филип Фабри | 7-3 | |||
Јуниорска еколошка олимпијада | Зоран Новковић | 6-1 |
|
Синиша Симендић |
Ана Миливојевић | 5-3 |
|
||
Тадија Богићевић | ||||
Дуња Даниловић | 7-3 |
|
||
Емина Хуђец | 8-3 | 3.место на окружном такмичењу и републичком и 2. на међународном такмичењу | ||
Биологија | Тадија Богићевић | 5-3 | 3.место на општинском и пласман на окружно | Ивана Ивошевић |
Лука Кремић | 3.место на општинском и учешће на окружном | |||
Џудо | Катарина Николић | 5-1 | 3.место на покрајинском такмичењу и учешће на републичком | Саша Стојковић |
Нина Рапајић | 5-2 | |||
Соња Лазовић | 6-3 | |||
Татјана Рајшић | 4-1 | 2.место на покрајинском такмичењу | ||
Мислиша | Јован Босић | 1-1 | Похвала | Ивана Радивојевић |
|
Дуња Хлебиан | 5-1 |
2.место на покрајинском и републичком такмичењу |
Невена Стаменковић |
Искра Анић | 5-2 | |||
Емилија Митнавер | ||||
Душан Кос | 6-1 | |||
Зоран Новковић | ||||
Вања Теофиловић | 6-2 | |||
Теодора Илић | ||||
Анђела Јовановић | 7-2 | |||
Мариај Буцу | ||||
Јована Рајшић | ||||
Дајана Стришко | ||||
|
Михајло Ђурђевић | 6-3 | 3.место на међународном такмичењу | Златко Хриц |
Искра Анић | 5-2 | Похвала на међународном такмичењу | ||
Сара Мијић | 5-2 | Изложени радови на међународном такмичењу | ||
Ина Турковић | 6-3 | |||
Алиса Шанта | 8-1 | |||
Лука Бобић | 7-1 | |||
Ксенија Микић | 6-1 | |||
Одбојка | Марија Станковић | 5-1 |
|
Саша Стојковић |
Ина Турковић | 6-3 | |||
Ана Долинај | 7-1 | |||
Тијана Тарлаћ | ||||
Анђела Јовановић | 7-2 | |||
Дајана Стришко | ||||
Нађа Кокеза | 8-1 | |||
Јелена Милинковић | 8-2 | |||
Атлетика | Анђела Ковач | 6-2 | 1.место на општинском такмичењу и 3. на окружном такмичењу |
Саша Стојковић |
Хелена Хлебиан | 7-1 | 1.место на општинском и окружном и 2.место на међуокружном такмичењу | ||
Богдан Станојевић | 7-3 | 3.место на општинском такмичењу | ||
Нађа Бањац | 8-1 | 1.место на општинском такмичењу и учешће на окружном | ||
Нађа Кокеза | 2.место на општинском такмичењу | |||
Илија Цветковић | 8-2 | 3.место на општинском такмичењу | ||
Дарко Јојић | 8-3 | 2.место на општинском такмичењу |